Top latest Five دانلود آهنگ جدید میلاد بابایی اشتباه بود Urban news

و در آخر سياهپوشا ! ترانه اي كه وصف كننده روزگار ماست چه در ايران و چه در جهان اين روزها. ترانه اي كه با تعابير خيره كننده و كوبنده خود ( همچون داس دلهره ‚ شط كوچه ها و.

من در اون موقع هزينه اين آهنگ را به کمک آقای امين پيروانی فراهم کرده بودم که مبلغ ۸۰۰۰ دلار بود( برنامه گزار کنسرتهای مرتضوی و ابی )‎.

این همان کاری ست که جنتی عطایی چه در پیش از انقلاب و چه پس از آن تا امروز، از آن غافل نشده است و کوشیده تعدادی از ترانه های عاشقانه اش با مسائل سیاسی و اجتماعی و فضای حاکم پیوند بخورد و فضای تازه ای را تجربه کنند.

من اگه هر روز اين رو بنويسم، حوصله همه سر می ره. ( خنده شديد ولی بدون سرفه! )"

بين مصاحبه متوجه شدم که مقصر اصلی خود ابی هستش! ابی: " شنيدن آهنگهای من در خانه ممنوعه! حتی گاهی با خانمم سر اين موضوع دعوا داريم.

آلبومی که سه سال بود check here قولشو شنيده بوديم بالاخره چند هفته پيش بيرون اومد.

You may see one-way links in advance of reply گفنگو با ابی کنار ايوان خانه دوستشون در لس آنجلس

اونجا با تماشاچپا احساس نزديکی ميکنم ، احساس صميميت. حالا بعد از ۵ سال دوباره اونجا کنسرت دادم."

شب غزل هرگز نرسید ، برای چه کسی این قلب عاشق در خروش است جز خود تو ؟

در بیت آخر هم، بار دیگر شاهد اطمینان و یقین قلبی راوی به معشوقش هستیم که با اراده و محکم، از اعتمادش به معشوق حرف می زند، و این که تنها با او می تواند به پایان برسد.

ابی‎: راستش برای جواب اين سئوال بايد حدود ۷ يا ۸ سال به عقب برگرديم که حدود سال ۹۸ میشه. من با آقای بيژن مرتضوی توری داشتيم و بالطبع موقعی که با هم همکاری داشتیم سعی کردیم که کار مشترکی هم انجام بدیم.

ايرج هميشه سفارشش اينه که اگر در ترانه اعتراضی بيان ميشه بايد حالت زيبای ترانه رو داشته باشه و آلوده شعار نشه . . ."

یکی از این آهنگهای جدید "اگر خدا بودم" با ترانه خانم زویا زاکاریان اجرا شده که در یکی از کنسرت هام خوندم.

«گرالد موراد»، ترتيب دهنده برنامه در گفتگويی با روزنامه های آخن اين نخستين تجربه «کورپارک کلاسيکس» را بسيار مثبت ارزيابی کرد و اعلام نمود که در سال های آتی نيز اين برنامه که از زمره کنسرت های تابستانی محسوب می شود ادامه خواهد يافت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *